Usługi

Zwyżka - usługiRealizujemy usługi dla wielu branż. Pracujemy dla firm remontowo - budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, producentów filmowych i telewizyjnych, agencji reklamowych oraz wielu innych.

 • Wymiana i konserwacja oświetlenia ulicznego
  Prace wykonywane z podnośnika na podwoziu IVECO o zasięgu 18 metrów. Pojazd posiada kosz izolowany, dedykowany do tego typu prac.

 • Zdjęcia specjalne
  Nasze podnośniki wdrapują się na wysokość 32 metrów. Zdjęcia panoramiczne okolicy z takiej wysokości to nie lada gratka. Na naszych podnośnikach często montowane jest również oświetlenie filmowe na zewnątrz obiektów.
 • Kino Helios - montaż reklamyPrace remontowe i budowlane
  Prace wysokościowe wykonywane bez ustawiania kosztownych i kłopotliwych rusztowań, to kolejne miejsce, gdzie nasz zwyżki są nie zastąpione. Pracujemy przy remontach i budowach budynków, sieci i trakcji energetycznych, obiektów przemysłowych itp.
 • Montaż i utrzymanie reklam wielkoformatowych
  Prace montażowe, konserwacja, wymiana oświetlenia, plakatowanie, prace konserwacyjne. Te usługi realizowane są zarówno dla agencji reklamowych jak i prywatnych właścicieli powierzchni reklamowych i reklam.
 • Podnośnik koszowy - pielęgnacja zieleniMycie okien i elewacji
  Często utrzymanie w czystości elewacji, okien i stolarki okiennej możliwe jest jedynie z wykorzystaniem specjalnie przeszkolonych do prac wysokościowych ekip lub z pomocą specjalistycznego sprzętu. Dzięki podnośnikom o zasięgu 18, 22, 27 a nawet 32 metry, możemy realizować takie zlecenia nawet na wieżowcach o wysokości powyżej 12 pięter.
 • Odśnieżanie dachów - usuwanie sopli
  To typowa usługa w okresie zimowym. Posiadamy 7 pojazdów, dzięki czemu możemy jednocześnie realizować zlecenia w różnych miejscach. Za nami już pięć sezonów zimowych. Z nami coraz większe grono prywatnych właścicieli i administracji spółdzielni mieszkaniowych.
 • Wycinanie drzew i pielęgnacja zieleni
  Parki miejskie, przydomowe ogródki, sady oraz wiele innych miejsc, gdzie potrzeban jest pomoc przy pielęgnacji czy usuwaniu zieleni. To również miejsca naszej pracy. Nasze podnośniki dzięki konstrukcji teleskopowej docierają nawet do trudno dostępnych miejsc.